Pakiety ubezpieczeń indywidualnych dla Ciebie i Twojej rodziny
Aktualna oferta polis ubezpieczeniowych na życie:
 •     Beztroskie Dziecko - Ubezpieczenie zdrowia dziecka przed skutkami chorób i wypadków

  Beztroskie dziecko to ubezpieczenie na życie zapewniające ochronę zdrowia dziecka oraz wsparcie dla rodzica po ciężkim zachorowaniu dziecka lub po wypadku. Zapewniamy dostęp do lekarzy i badań w ramach szerokiego pakietu świadczeń medycznych i assistance niezbędnych przy diagnostyce, leczeniu i rehabilitacji dziecka. Zapewniamy dodatkowe świadczenie lekowe oraz drugą opinię medyczną.

  Zakres ubezpieczenia dla dziecka obejmuje:

  1. ciężkie zachorowanie oraz operacje chirurgiczne
  2. pobyt w szpitalu w wyniku choroby i nieszczęśliwego wypadku
  3. uszkodzenie ciała oraz śmierć w następstwie nieszczęśliwego wypadku, assistance medyczny, świadczenie lekowe oraz druga opinia medyczna

  Dla wszystkich, którzy chcą w pełni zabezpieczyć swoje dziecko lub uzupełnić jego ochronę oferowaną w innych ubezpieczeniach, takich jak NNW szkolne lub Twoje ubezpieczenie na życie.


 •     Pakiet Bezpieczeństwa - Prywatne ubezpieczenie na życie i zdrowie

  Wybierz indywidualne ubezpieczenie na życie, które obejmie ochroną zarówno życie jak i zdrowie. Możesz ubezpieczyć siebie lub całą swoją rodzinę. Zapewnimy Ci ochronę zarówno na wypadek śmierci, jak również na okoliczność pobytu w szpitalu, operacji chirurgicznej, niezdolności do pracy czy trwałego uszczerbku. Dopasuj dogodny dla Ciebie pakiet indywidualnych ubezpieczeń na życie i już dziś bądź spokojny o przyszłość swoją i Twojej rodziny.

  Ubezpieczenie na życie dla każdego:

  1. Assistance medyczny
  2. Świadczenia rodzinne
  3. Ubezpieczenia do 67. roku życia z gwarancją kontynuacji

  Jeśli chcesz otrzymać świadczenie np. za pobyt w szpitalu, urodzenie dziecka lub śmierć bliskich – Pakiet Bezpieczeństwa jest dla Ciebie.


 •     Wysoka Ochrona - Wsparcie finansowe dla rodziny w przypadku Twojej śmierci

  Terminowe ubezpieczenie na wypadek śmierci Wysoka Ochrona jest formą finansowego zabezpieczenia rodziny w przypadku śmierci głównego żywiciela rodziny. Polisa na życie jest jedną z podstawowych form zabezpieczania zaciąganych kredytów lub innych zobowiązań, powszechnie akceptowanych przez instytucje finansowe.

  Terminowe ubezpieczenie:

  1. Wsparcie dla bliskich
  2. Do zabezpieczania kredytów
  3. Częściowy zwrot składek

  Terminowe ubezpieczenie na życie jest podstawową formą finansowego zabezpieczenia rodziny na wypadek trudnych sytuacji życiowych.


 •     Aktywne życie - Ubezpiecz się od skutków nieszczęśliwych wypadków już za 100 zł rocznie

  Aktywne Życie jest rocznym ubezpieczeniem na życie, przeznaczonym dla osób aktywnych i często podróżujących. Przedmiotem ubezpieczenia jest życie i zdrowie ubezpieczonej osoby. Ubezpieczenie zapewnia wsparcie finansowe w przypadku śmierci lub uszczerbku na zdrowiu w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

  Krótkoterminowe ubezpieczenie:

  1. Wysokie sumy ubezpieczenia
  2. Stała i niska składka
  3. Bez ankiety medycznej

  Aktywne życie jest rocznym ubezpieczeniem na życie, przeznaczonym dla osób aktywnych i często podróżujących.Pakiet ubezpieczeń samochodowych, w tym obowiązkowego ubezpieczenia OC:
 •     Ubezpieczenie OC - Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla każdego właściciela samochodu

  Dzięki obowiązkowemu ubezpieczeniu OC samochodu z Bezpośrednią Likwidacją Szkód nie będziesz musiał kontaktować się z ubezpieczycielem sprawcy – my od razu wypłacimy Ci należne odszkodowanie za poniesione starty. W UNIQA masz też możliwość zachowania zniżek w razie szkody wynikającej z Twojej winy. Poznaj pakiety ubezpieczeń OC i wybierz najlepszy dla siebie. Pomyśl też o ubezpieczeniu AC, które pokryje koszty kradzieży lub naprawy uszkodzeń auta powstałych z Twojej winy.

  Ubezpieczenie OC zapewni Tobie i Twoim pasażerom podstawową ochronę:

  1. likwidacja szkody z OC
  2. ubezpieczenie MINI Assistance w cenie
  3. ochrona kierowcy i pasażerów
  4. NNW Kierowcy
  5. możliwość rozszerzenia o Rehabilitację

 •     Ubezpieczenie AC - Ubezpieczenie Autocasco (AC) chroniące od kradzieży i uszkodzeń samochodu

  Ubezpieczenie AC (Autocasco) zapewnia wypłatę w przypadku kradzieży lub uszkodzenia samochodu. W UNIQA masz do wyboru aż 3 warianty ubezpieczenia AC oraz szereg opcji, które chronią Twój samochód od wszystkich ryzyk. Ty decydujesz, które z nich są dla Ciebie najlepsze! Wybierając ubezpieczenie AC w UNIQA płacisz za święty spokój, my zajmiemy się resztą. Nie zapomnij też o ubezpieczenie OC oraz ubezpieczeniu Assistance i NNW.

  Korzyści z ubezpieczenia AC:

  1. pełny zakres ochrony
  2. oferta dla każdego, 3 warianty i kilkanaście opcji
  3. Assistance Podstawowy gratis
  4. do 65% zniżki za bezszkodowość
  5. Gwarancja Sumy Ubezpieczenia

  Skorzystaj z dodatkowej opcji, dzięki której nawet jeśli zdarzy Ci się jedna szkoda w ciągu roku, nie stracisz swoich zniżek za bezszkodowość.


 •     Dodatkowa ochrona auta - Ubezpieczenie Assistance, NNW dla kierowcy i pasażerów, szyb oraz Rehabilitacja

  Zadbaj o dodatkową ochronę dla siebie i swojego pojazdu. Uzupełnij ubezpieczenie OC i AC o dodatkowy pakiet ubezpieczeń. Wybierz ubezpieczenie assistance, ubezpieczenie NNW dla kierowcy i pasażera, ubezpieczenie szyb samochodu oraz ubezpieczenie rehabilitacyjne.

  Wybierz najlepsze dodatki:

  1. Assistance
  2. NNW kierowcy
  3. NNW kierowcy i pasażerów
  4. Rehabilitacja
  5. Auto Szyby

  Zadbaj o pełna ochronę dla siebie i pojazdu.Ubezpieczenia mieszkania i domu:
 •     Twój DOM Plus

  Pakiet ubezpieczeń mieszkania to gwarancja bezpieczeństwa na wypadek zalania nieruchomości, kradzieży lub włamania. Kompleksowe ubezpieczenie mieszkania lub domu to gwarancja poczucia bezpieczeństwa. Nowoczesne ubezpieczenie domu i mieszkania "Twój Dom Plus" zapewni Ci spokój na długie lata. Zadbaj o ubezpieczenie całego swojego dobytku na wypadek różnych zdarzeń. UNIQA daje Ci możliwość wyboru spośród czterech wariantów ubezpieczenia mieszkania lub domu.

  Ubezpieczenie dla domu i mieszkania:

  1. 4 warianty do wyboru
  2. Home Assistance
  3. wiele opcji ochrony do wyboru

  Produkt otrzymał "Laur Konsumenta - Odkrycie roku 2014".Ubezpieczenia turystyczne:
 •     Radość odkrywania

  Poznaj ubezpieczenie, które zapewnia komfort i poczucie bezpieczeństwa skutecznie chroniąc podróżujących od nieprzewidzianych skutków wydarzeń, które mogą zaistnieć na wyjeździe za granicę.

  Bezpieczna podróż:

  1. 10 ryzyk dodatkowych
  2. 3 warianty do wyboru
  3. Wysokie sumy ubezpieczenia

  Radość odkrywania to ubezpieczenie dostosowane do Twoich potrzeb, dzięki któremu będziesz mógł cieszyć się wakacyjnymi emocjami.